Aktuální počasí

Počasí dnes:

23. 10. 2020

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, během odpoledne od západu přibývání oblačnosti a místy přeháňky. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Navigace

Obsah

Září ve školní družině

Stejně jako v loňském školním roce, máme i letos tři oddělení školní družiny. V prvním oddělení jsou pouze prvňáčci, ve druhém jsou druháci a část třeťáků a ve třetím je druhá část třeťáků, čtvrťáci a páťáci.
Také v tomto školním roce, jsme mezi sebe nejdříve přivítali prvňáčky. Seznámili jsme se se školní družinou a s pravidly slušného a hlavně bezpečného chování v družině, ve školní jídelně, v tělocvičně a na vycházkách. Společně jsme vytvářeli pravidla slušného chování a připomněli jsme si naše povinnosti týkající se správného zacházení s hračkami a hrami.
Vzhledem k situaci kolem koronaviru se v naší škole neotevřely zájmové kroužky, proto máme v letošním školním roce spoustu času na hraní, vyrábění a pobyt venku, který náležitě využíváme.
Jedinou nepříjemností, která nás potkala je nošení roušek ve společných prostorách, ale i to jsme zvládli na jedničku s hvězdičkou.